Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Новини школи

Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!

( 31 Голоси (ів) ) 

Двадцять дев'ятого травня в нашій школі відбулося традиційне свято Останнього дзвоника. Його малиновий передзвін сповістив про закінчення занять у школі та про початок улюбленої пори для всіх учнів – літніх канікул.

Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого шкільного літопису. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі юних громадян нашої країни - і безтурботних першокласників, і замріяних випускників.

2014-2015н.р. навчальний рік закінчило 887 учнів нашої школи. На святковій лінійці більше як 40 учням - переможцям різноманітних конкурсів, змагань, олімпіад -  були вручені грамоти та дипломи. 

Зособливою радістю ми вітаємо срібних і золотих медалістів нашої школи.

Цього року троє випускників 11-х класів нагороджені золотими медалями «За особливі успіхи в навчанні»: Варга Віталій, Рубіш Каміла, Товтин Марина та срібною медаллю «За особливі успіхи в навчанні» Яценович Оксана.

 

Дирекція школи сердечно вітає всіх зі святом Останнього дзвоника! Нехай останній шкільний дзвінок  2014-2015н.р. пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на щасливе і мирне життя!

ТІ ДНІ У ПАМ’ЯТІ НАРОДНІЙ…

( 23 Голоси (ів) ) 

У ці травневі дні ми вшановуємо величний подвиг українського народу в Другій світовій війні, людські втрати в якій становлять від 8 до 10 мільйонів наших співвітчизників, тому  5–9 травня у нашій школі, як і по всій Україні, відбулися заходи з відзначення 70 річниці завершення Другої світової війни у Європі та перемоги над нацизмом під гаслом «1039-1945. Пам’ятаємо… Перемагаємо!».
Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні, бо нині ми знову відстоюємо нашу незалежність, єдність та здобутий ціною життя наших дідів та прадідів мир.У школі пройшли уроки мужності та зустрічі з воїнами – учасниками АТО, конкурс малюнків на асфальті та виставка дитячих малюнків, учнівська конференція «Травень 1945. Велика Перемога», перегляд фільмів про війну, виставка книг «Герої всі живі, герої не вмирають!» та інші заходи.

А 8травня у нашому селі біля пам’ятника воїнам-односельчанам, які полягли на фронтах Другої світової війни, пройшов мітинг-реквієм«Уклін тобі, солдате!» з нагоди Дня пам’яті та примирення і 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі. У ньому взяли участь учні та вчителі школи, працівники установ та організацій Великих Лучок, жителі села. Із спогадами про страшні дні війни звернувся до присутніх ветеран Другої світової війни Скиба Іван Іванович. Панахиду за тими, хто поліг на полі битви, відслужив о.Михайло. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про всіх полеглих у страшній війні. Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ - 2015

( 28 Голоси (ів) ) 

Всесвітній День Довкілля був заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1972 році до відкриття Стокгольмської конференції «Людське середовище», а в Україні відзначається щорічно з 1998 року. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля

Всесвітній День Довкілля органічно увійшов у наше життя. Долучилися до благородної справи вчителі, учні та техперсонал нашої школи. Робота кипіла на шкільному подвір’ї, на клумбах і газонах, у парку.

Пам’ятаймо: добро у світі починається з кожного із нас. Тож хай квітне рідна земля, цвітуть сади і лунає щасливий сміх дітвори!