Дитина читає – Україна процвітає!

«Щоб книга в пошані завжди була, щоб книги читала завжди дітвора!» - під таким девізом з 23 по 31 березня у школі з великим успіхом, гамірно і весело пройшов Всеукраїнський Тиждень дитячого читання. Всеукраїнський Тиждень дитячого читання проводиться з метою розвитку читацької культури і компетентності читачів, формування культури роботи з книгою засобами залучення учнів до читання художньої, науково-пізнавальної, довідкової літератури, стимулювання у дітей інтересу до читання та самостійного вибору книг,  підвищення інтелектуального та духовного потенціалу школярів, посилення ролі книги в безперервному освітньому процесі. Спілкування з книгою поглиблює рівень знань,  допомагає формувати у учнівської молоді художній смак, гармонійний розвиток особистості, сприяє самоосвіті. Це свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів, свято веселих пригод і літературних відкриттів, зустрічей з цікавими людьми та героями книг. Під час Тижня учні мали змогу весело і корисно провести свій час, беручи участь у пізнавально-розважальних заходах, які проводили працівники книгозбірні – завідуюча бібліотеки Кополовець Марія Дмитрівна та бібліотекар Плесканка Ольга Михайлівна.

План проведення

Всеукраїнського Тижня дитячого читання

з 23 – 31 березня 2015 року

Назва заходу

проведення

Відповідальні

1

1.Відкриття Всеукраїнського Тижня дитячого читання

2.Книжкові новини для кожної дитини (перегляд нових книг для учнів 3 – 4 класів)

3.Огляд тематичної полички «Одне я тільки знаю: Що нам потрібне слово… (До 85-ої річниці від дня народження Ліни Костенко)»

2

1.Віртуальна екскурсія найкращими бібліотеками світу

2.Літературний перегляд «Читати – це круто! Читати – це модно!»

3.Читання й обговорення книги О.Копецької «Мандрівка у книжковий світ»

Варга А.М.

Волошин А.М.

3