Права та обов'язки

Учні мають право:

• На захист прав особистості і ввічливе ставлення до себе.
  • На вільний вибір школи.
  • На вибір предмету поглибленого вивчення, позакласних додаткових, факультативних занять, екзаменів із окремих предметів і складання курсу екстерном.
  • На відкриту оцінку своїх знань, отримання об’єктивної оцінки із предметів.
  • На забезпечення якісним харчуванням.
  • Висловлювати класному керівнику, директору, вчителям свої проблеми і отримувати від них допомогу, пояснення, відповіді.
  • Відкрито висловлювати свою думку стосовно життя школи, не принижуючи гідності інших.
  • Представляти школу в конкурсах, оглядах, змаганнях та інших заходах відповідно зі своїми можливостями і вміннями.
  • На звільнення від уроків згідно заяви батьків.

Учні зобов’язані:

• Виконувати статут школи.
  • Оволодівати знаннями.
  • Не пропускати уроки, не запізнюватися на заняття.
  • Приходити до школи охайними, в шкільній формі або в одязі ділового стилю.
  • Акуратно вести щоденник і подавати його за першою вимогою вчителя.
  • Брати участь у суспільно корисній праці, виробництві.
  • Брати активну участь у житті школи, підтримувати і примножувати традиції школи, його авторитет, брати активну участь у позакласній і гуртковій роботі.
  • Бути ввічливим у спілкуванні з учителями, з повагою ставитись до батьків. Проявляти милосердя, турбуватися про молодших.
  • Гідно поводити себе, дотримуватися культури поведінки.
  • Бережливо ставитись до державного, суспільного і особистого майна, охороняти природу.
  • У випадку псування майна, приміщення, учень повинен відшкодувати його або разом з батьками провести ремонт.
  • Повністю використовувати час, відведений для навчання, старанно працювати над поповненням своїх знань, систематично готуватись до уроків.
  • Діяти завжди на благо колективу, турбуватись про честь і підтримку традиції школи, його авторитету.
  • Гідно, культурно вести себе в школі і за його межами, турбуватись про красу рідної мови.
  • Проявляти повагу до вчителів та інших працівників школи, підкорятись вказівкам та розпорядженням директора школи, педагогічної ради, учителів, а також постановам класного і шкільного самоврядування.
  • Постійно підтримувати в чистоті і порядку приміщення школи та його територію.
  • Вітатися до працівників та гостей школи.