ТІ ДНІ У ПАМ’ЯТІ НАРОДНІЙ…

У ці травневі дні ми вшановуємо величний подвиг українського народу в Другій світовій війні, людські втрати в якій становлять від 8 до 10 мільйонів наших співвітчизників, тому  5–9 травня у нашій школі, як і по всій Україні, відбулися заходи з відзначення 70 річниці завершення Другої світової війни у Європі та перемоги над нацизмом під гаслом «1039-1945. Пам’ятаємо… Перемагаємо!».
Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні, бо нині ми знову відстоюємо нашу незалежність, єдність та здобутий ціною життя наших дідів та прадідів мир.У школі пройшли уроки мужності та зустрічі з воїнами – учасниками АТО, конкурс малюнків на асфальті та виставка дитячих малюнків, учнівська конференція «Травень 1945. Велика Перемога», перегляд фільмів про війну, виставка книг «Герої всі живі, герої не вмирають!» та інші заходи.

А 8травня у нашому селі біля пам’ятника воїнам-односельчанам, які полягли на фронтах Другої світової війни, пройшов мітинг-реквієм«Уклін тобі, солдате!» з нагоди Дня пам’яті та примирення і 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі. У ньому взяли участь учні та вчителі школи, працівники установ та організацій Великих Лучок, жителі села. Із спогадами про страшні дні війни звернувся до присутніх ветеран Другої світової війни Скиба Іван Іванович. Панахиду за тими, хто поліг на полі битви, відслужив о.Михайло. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про всіх полеглих у страшній війні. Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!