Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!

Двадцять дев'ятого травня в нашій школі відбулося традиційне свято Останнього дзвоника. Його малиновий передзвін сповістив про закінчення занять у школі та про початок улюбленої пори для всіх учнів – літніх канікул.

Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого шкільного літопису. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі юних громадян нашої країни - і безтурботних першокласників, і замріяних випускників.

2014-2015н.р. навчальний рік закінчило 887 учнів нашої школи. На святковій лінійці більше як 40 учням - переможцям різноманітних конкурсів, змагань, олімпіад -  були вручені грамоти та дипломи.

Зособливою радістю ми вітаємо срібних і золотих медалістів нашої школи.

Цього року троє випускників 11-х класів нагороджені золотими медалями «За особливі успіхи в навчанні»: Варга Віталій, Рубіш Каміла, Товтин Марина та срібною медаллю «За особливі успіхи в навчанні» Яценович Оксана.

Дирекція школи сердечно вітає всіх зі святом Останнього дзвоника! Нехай останній шкільний дзвінок  2014-2015н.р. пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на щасливе і мирне життя!