Новини школи
ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ - 2015
( 28 Голоси (ів) )
Всесвітній День Довкілля був заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1972 році до відкриття Стокгольмської конференції «Людське середовище», а в Україні відзначається щорічно з 1998 року. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля
Всесвітній День Довкілля органічно увійшов у наше життя. Долучилися до благородної справи вчителі, учні та техперсонал нашої школи. Робота кипіла на шкільному подвір’ї, на клумбах і газонах, у парку.
Пам’ятаймо: добро у світі починається з кожного із нас. Тож хай квітне рідна земля, цвітуть сади і лунає щасливий сміх дітвори!




