ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

Відповідно до плану роботи школи 3 квітня 2015 року у школі було проведено загальношкільні батьківські збори. Батьки та вчителі зібралися цього дня, щоб поговорити про успіхи та проблеми в роботі школи, окреслити шляхи взаємодії у справі навчання і виховання дітей. Перед початком зборів гості оглянули виставки кращих учнівських зошитів та творчих робіт; творчий доробок Школи сприяння здоровому способу життя, а також виставку «Ми – за відповідальне батьківство».

З доповіддю виступила директор школи Рубіш Н.І.

У роботі зборів взяли участь Шнуренко В.О. - полковник міліції, начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Закарпатській області; Машіка Н.А – начальник сектору зв’язків з громадськістю Мукачівського МВ (з обслуговування міста Мукачева і Мукачівського району) УМВС в Закарпатській області Корчнявий О.Й. - в.о. начальника сектору кримінальної міліції в справах дітей Мукачівського МВ (з обслуговування міста Мукачева і Мукачівського району) УМВС в Закарпатській області; Софілканич Н.С - лікар-нарколог Мукачівської ЦРЛ; Зіденик М.М. – старший дільничний інспектор сектору дільничних інспекторів Мукачівського МВ (з обслуговування міста Мукачева і Мукачівського району) УМВС в Закарпатській області; Хома Н.М. – головний лікар дільничної лікарні с.В.Лучки.

Сподіваємося, що рішення, прийняті зборами, сприятимуть подальшому удосконаленню навчально-виховного процесу в школі.