Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Бути рятівником – почесно і благородно

( 19 Голоси (ів) ) 

Сьогодні у нашу школу завітали гості із 17-ої Державної пожежно-рятувальної частини 2-ого Державного пожежно - рятувального загону (начальник караулу -  капітан служби ЦЗ Плешка Ярослав Ілліч) та провідний інспектор Мукачівського МРВ УДСНС України старший лейтенант служби ЦЗ Проценко Руслан Сергійович. Цікава і пізнавальна зустріч відбулася з нагоди Дня рятівника, який щорічно  відзначається  в Україні 17 вересня. Саме в цей день православна церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина.  Чудотворний образ Богородиці, як і рятувальники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину.

 Оберігати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою.  Державна служба з надзвичайних ситуацій України недаремно має гасло "Запобігти. Врятувати. Допомогти" - воно відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101. Рятувальники завітали на шкільне подвір’я на автомобілі першої допомоги (АПД – «Дельфін»), продемонстрували учням спорядження та засоби ліквідації надзвичайних ситуацій. Приємно, що серед рятувальників - і випускник нашої школи Забуга Ігор Євгенович.

На завершення зустрічі всі учасники заходу побажали бійцям рятувального загону, щоб їх відданість справі, готовність захищати життя і здоров’я людей та національне багатство держави лише зміцнювалися і надихали на нові досягнення у такій благородній і гуманній справі.

Хай буде мир на всій Землі!

( 21 Голоси (ів) ) 

Міжнародний день миру було проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Передбачено, що День миру відзначається як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. Всім країнам було запропоновано утримуватися від проведення військових дій.

Генеральна Асамблея закликала всі держави-члени Організації Об'єднаних Націй, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати День, у тому числі шляхом освіти та інформування громадськості, і співпрацювати з організацією.

Щорічно 21 вересня в ООН проводяться різні заходи, які традиційно розпочинаються зі звернення Генерального секретаря ООН до світової спільноти. Після хвилини мовчання із зверненням виступає голова Ради безпеки.

Цьогоріч з метою відзначення Міжнародного дня миру Представництво Об’єднаних Націй в Україні при сприянні Міністерства освіти і науки України проводило  Всеукраїнську освітню кампанію «Голуб миру». Долучилися до цієї благородної справи і ми – учні та вчителі Великолучківської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Відзначення Міжнародного дня миру сприяє приверненню уваги дітей та молоді до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир.

 

Спорт – це здоров’я, це мир, це життя!

( 20 Голоси (ів) ) 

О Спорт! Ти — мир і надбання
Усіх народів на планеті!

 П’єр де Кубертен

Під таким девізом з 7 по 11 вересня пройшов у нашій школі Тиждень фізкультури і спорту. Питання збереження здоров’я дітей завжди було і є найактуальнішим у навчально-виховному процесі нашого закладу, а фізкультура і спорт стали невід’ємною частиною життя сучасної людини. Саме тому таким насиченим і емоційним став шкільний Тиждень фізкультури і спорту.  Бо найголовніше у таких заходах – це добрий настрій, позитивні емоції і щире бажання перемогти.

Займайтесь спортом, спортивними іграми, танцями, фізичними вправами, бо спорт – це життя!!! І будьте здорові!!!