Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Бути рятівником – почесно і благородно

( 19 Голоси (ів) ) 

Сьогодні у нашу школу завітали гості із 17-ої Державної пожежно-рятувальної частини 2-ого Державного пожежно - рятувального загону (начальник караулу -  капітан служби ЦЗ Плешка Ярослав Ілліч) та провідний інспектор Мукачівського МРВ УДСНС України старший лейтенант служби ЦЗ Проценко Руслан Сергійович. Цікава і пізнавальна зустріч відбулася з нагоди Дня рятівника, який щорічно  відзначається  в Україні 17 вересня. Саме в цей день православна церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина.  Чудотворний образ Богородиці, як і рятувальники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину.

 Оберігати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою.  Державна служба з надзвичайних ситуацій України недаремно має гасло "Запобігти. Врятувати. Допомогти" - воно відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101. Рятувальники завітали на шкільне подвір’я на автомобілі першої допомоги (АПД – «Дельфін»), продемонстрували учням спорядження та засоби ліквідації надзвичайних ситуацій. Приємно, що серед рятувальників - і випускник нашої школи Забуга Ігор Євгенович.

На завершення зустрічі всі учасники заходу побажали бійцям рятувального загону, щоб їх відданість справі, готовність захищати життя і здоров’я людей та національне багатство держави лише зміцнювалися і надихали на нові досягнення у такій благородній і гуманній справі.