Новини школи
Зустріч через 50 років
Усім, хто з щирістю прийщов у нашу школу
на зустріч з юністю, з шкільним життям,
усім, хто не забув сюди дорогу, -
низький уклін, велика шана вам!
Тієї неділі на шкільному подвір’ї було людно. Здаля можна було подумати, що то звичайна перерва. А насправді до своєї щколи завітали її колишні учні - випускники 1966 року. Вже надбано життєвого досвіду, багато чого переосмислено, пройдено стільки життєвих стежин! Недарма ж народна мудрість каже, що життя прожити – не поле перейти.. І тоді думки все частіше вертають нас у веселі і безтурботні шкільні роки
… З якимось трепетом, ніби знову вперше, не приховуючи хвилювання, переступали поріг школи випускники. З вітальним словом виступила директор школи Рубіш Н.І. та заступник директора Габовда Н.Е. Хвилиною мовчання присутні вшанували тих вчителів і однокласників, що відійшли у вічність. А потім були спогади. Спогади про першу вчительку, перше кохання, щиру дружбу - про те, що навіть безжальний час не витер з пам’яті. Чи не найцікавішою частиною зустрічі став перегляд шкільних світлин та розповіді вже посивілих однокласників... Час зустрічі спливав, мов на крилах вітру: у теплому спілкуванні, з радістю та щемливими спогадами. Довго прощалися, обіцяючи, що від тепер такі зустрічі будуть частішими…
Слава Шевченка не вмре, не поляже…
… Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос – більш нічого.
А серце б’ється-ожива,
Як їх почує!..
Т.Шевченко
На виконання наказу управління освіти, молоді і спорту Мукачівської РДА «Про проведення в навчальних закладах VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка» 6 жовтня 2016 року у школі відбувся І етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Захід проводився з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виховання пошани до культури і традицій рідного народу, піднесення престижу української мови серед учнів школи, розвитку їх творчого потенціалу та підвищення рівня мовної освіти.
У цей день у кожному класі на уроках української мови та літератури були проведені поетичні п’ятихвилинки ,на яких звучала неперевершена Шевченкова поезія, у бібліотеці діти переглядали виставку художньої літератури та газетно-журнальних публікацій «Слава Шевченка не вмре, не поляже…», а юні шанувальники пера виконували творчі завдання. Вони були укладені вчителями-філологами відповідно до вимог програми, їх тематика була пов’язана з культурою, духовними цінностями українського народу, які сприяють формуванню почуття патріотизму, віри у щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.
Його слово близьке кожному з нас! Сьогодні ми зосереджуємо свою увагу на сторінках великої спадщини Кобзаря, тому що в наш неспокійний час нам, може, як ніколи, потрібні сила духу Тараса, його віще слово, незламна віра в те, що «буде правда між людьми».
Облетіло літо листячком із клена…
Господиня-осінь знову завітала у Великі Лучки. Дерев уже торкнулася ніжна позолота, а в повітрі пливуть срібні ниточки бабиного літа. Небо, ясне і синє-синє, здається, радіє разом з нами цим приємним теплим дням. А на шкільному подвір’ї – весело і гамірно: свято урожаю знову завітало до нас. Кожен клас підготував композиції, зроблені дитячими руками із овочів, фруктів, квітів - дарів щедрої осені. Цього року все вродило на славу – і в саду, і на городі. Завдяки дбайливим рукам хліборобів, що вклали у нього часточку своєї душі, урожай видався справді дивовижним: він сповнений життєдайної вологи червневих дощів і щедрого тепла липневого сонця, овіяний привітним вітерцем серпня-трударя. Продовженням свята стала чудова літературно-музична композиція «У школу щедра осінь завітала», яку підготували учні 5-А та 5-Г класів (класні керівники Рубіш Т.М., Габовда С.І.). Та переконайтеся у всьому сам…




