Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Зустріч через 50 років

( 9 Голоси (ів) ) 

Усім, хто з щирістю прийщов у нашу школу

 на зустріч з юністю,  з шкільним життям,

усім, хто не забув сюди дорогу, -

 низький уклін, велика шана вам!

Тієї неділі на шкільному подвір’ї було людно. Здаля можна було подумати, що то звичайна  перерва. А насправді до своєї щколи завітали її колишні учні - випускники 1966 року. Вже надбано життєвого досвіду, багато чого переосмислено, пройдено стільки життєвих стежин! Недарма ж  народна мудрість каже,  що життя прожити – не поле перейти.. І тоді думки все частіше вертають нас  у веселі і безтурботні шкільні роки

… З якимось трепетом, ніби знову вперше, не приховуючи хвилювання, переступали поріг школи випускники. З вітальним словом виступила директор школи Рубіш Н.І. та заступник директора Габовда Н.Е. Хвилиною мовчання присутні вшанували тих вчителів і однокласників, що відійшли у вічність. А потім були спогади. Спогади про першу вчительку, перше кохання, щиру дружбу -  про те, що навіть безжальний час не витер з пам’яті. Чи не найцікавішою частиною зустрічі став перегляд шкільних світлин та розповіді вже посивілих однокласників... Час зустрічі спливав, мов на крилах вітру: у теплому спілкуванні, з радістю та щемливими спогадами. Довго прощалися, обіцяючи, що  від тепер такі зустрічі будуть частішими…

Слава Шевченка не вмре, не поляже…

( 11 Голоси (ів) ) 

… Ну що б, здавалося, слова…

Слова та голос – більш нічого.

А серце б’ється-ожива,

Як їх почує!..

Т.Шевченко 

На виконання наказу управління освіти, молоді і спорту Мукачівської РДА  «Про проведення в навчальних закладах VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка» 6 жовтня 2016 року у школі відбувся І етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Захід проводився з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виховання пошани до культури і традицій рідного народу, піднесення  престижу української мови серед учнів школи, розвитку їх творчого потенціалу та  підвищення рівня мовної освіти.

У цей день у кожному класі на уроках української мови та літератури були проведені поетичні п’ятихвилинки ,на яких звучала неперевершена Шевченкова поезія,  у бібліотеці діти переглядали виставку художньої літератури та газетно-журнальних публікацій «Слава Шевченка не вмре, не поляже…», а юні шанувальники пера виконували творчі завдання. Вони були укладені вчителями-філологами відповідно до вимог програми, їх тематика була пов’язана з культурою, духовними цінностями українського народу, які сприяють формуванню почуття патріотизму, віри у щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

Його слово близьке кожному з нас! Сьогодні ми зосереджуємо свою увагу на сторінках великої спадщини Кобзаря, тому що в наш неспокійний час нам, може, як ніколи, потрібні сила духу Тараса, його віще слово, незламна віра в те, що «буде правда між людьми».

Облетіло літо листячком із клена…

( 10 Голоси (ів) ) 

Господиня-осінь знову завітала у Великі Лучки. Дерев уже торкнулася ніжна позолота, а в повітрі  пливуть срібні ниточки бабиного літа. Небо, ясне і синє-синє, здається, радіє разом з нами цим приємним теплим дням. А на шкільному подвір’ї – весело і гамірно: свято урожаю знову завітало до нас.  Кожен клас підготував композиції, зроблені дитячими руками із овочів, фруктів, квітів - дарів щедрої осені. Цього року все вродило на славу – і в саду, і на городі. Завдяки дбайливим рукам хліборобів, що вклали у нього часточку своєї душі, урожай видався справді дивовижним: він сповнений життєдайної вологи червневих дощів і щедрого тепла липневого сонця, овіяний привітним вітерцем серпня-трударя. Продовженням свята стала чудова літературно-музична композиція «У школу щедра осінь завітала», яку підготували учні 5-А та 5-Г класів (класні керівники Рубіш Т.М., Габовда С.І.). Та переконайтеся у всьому сам…