Міжнародний день миру

«За мир в усьому світі!» – фраза, яка сьогодні для українців набула нового значення. Особливого...  Ще пару років тому для нас мир – це була повсякденна реальність. А сьогодні ж усі люди України виборюють мир та незалежність – хто на сході країни – у окопах та зонах зіткнення –, а хто розвиваючи країну, навчаючи її дітей, лікуючи…

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та казкова мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

Саме тому  існує цей день – Міжнародний день миру (International Day of  Peace). 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня.

Привернути увагу до проблеми миру на землі — ось основна мета цього свята. До благородної справи захисту миру долучилися і учні нашої  Великолучківської  школи. В цей день у всіх класах пройшли години спілкування, звучали зворушливі поетичні слова про мир і нашу прекрасну рідну Україну, лунали пісні. Діти намалювали малюночки і створили виставку дитячих робіт під назвою «Світ очима дітей», підготували літературно-музичну композицію «Хай буде мир на всій землі»,  взяли участь у майстер-класі по виготовленню об’ємного голуба з паперу «Символ миру», малювали  малюнки на асфальті на тему «Мир на планеті Земля», провели  танцювальний флеш-моб «Хай завжди буде сонце», які засвідчили, що наша школа щиро бажає миру і процвітання рідній Україні і всім народам Землі!

Ми  всі живемо на одній планеті, яка зветься Земля. Хай процвітає мир і дружба між народами. Нехай у кожному домі  панує мир і злагода.

Щастя всім нам і мирного неба над головою!