ЗДРАСТУЙ, ШКОЛО!

Розквітають посмішки навколо,

Радісно луна веселий сміх,

Це моя найкраща в світі школа

Зустрічає школярів усіх.

Гучним дзвоником зустріли у Великолучківській ЗОШ І – ІІІ ступенів початок нового навчального року. Розкішні бантики, кульки і квіти заполонили шкільнеподвір’я. Для 93маленьких великолучківцівцей День знань став першим у житті.

За гарною традицією на нашому святі побували гості: сільський голова Чоп Я.І., заступник сільського голови Габовда В.В., депутат Мукачівської районної ради Ліба В.П., священик о.Михаїл. Бурхливими оплесками привітали присутні випускників школи 1975 року, які цьогоріч відзначають 40-річчя закінчення своєї alma-mater. Від депутата Закарпатської обласної ради Паульо В.Д. одинадцятикласники всім першокласникам вручили різнокольорові папки з необхідним школярам канцелярським приладдям. А від управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА школа отримала сертифікат, що засвідчує придбання навчального комп’ютерного комплексу для потреб учнів та вчителів.

Найбільшою новиною до святастала концепціяНової української школи, презентована Міністерством освіти і науки України напередодні нового навчального року (доречі, долучитися до її обговорення та надіслати свою думку можна на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . У темі листа необхідно вказати «Обговорення Концепції», а у листі обов’язково зазначити назву розділу, абзац і номер сторінки, яких стосуються думки.)

2016-2017 н. р. стартував. Залишається побажати щасливого та успішного нового навчального року всім, хто вчиться і навчає, невтомно підкоряючи вершини науки чарівної Країни Знань!