Новини школи
Облетіло літо листячком із клена…
Господиня-осінь знову завітала у Великі Лучки. Дерев уже торкнулася ніжна позолота, а в повітрі пливуть срібні ниточки бабиного літа. Небо, ясне і синє-синє, здається, радіє разом з нами цим приємним теплим дням. А на шкільному подвір’ї – весело і гамірно: свято урожаю знову завітало до нас. Кожен клас підготував композиції, зроблені дитячими руками із овочів, фруктів, квітів - дарів щедрої осені. Цього року все вродило на славу – і в саду, і на городі. Завдяки дбайливим рукам хліборобів, що вклали у нього часточку своєї душі, урожай видався справді дивовижним: він сповнений життєдайної вологи червневих дощів і щедрого тепла липневого сонця, овіяний привітним вітерцем серпня-трударя. Продовженням свята стала чудова літературно-музична композиція «У школу щедра осінь завітала», яку підготували учні 5-А та 5-Г класів (класні керівники Рубіш Т.М., Габовда С.І.). Та переконайтеся у всьому сам…




