Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Слава Шевченка не вмре, не поляже…

( 11 Голоси (ів) ) 

… Ну що б, здавалося, слова…

Слова та голос – більш нічого.

А серце б’ється-ожива,

Як їх почує!..

Т.Шевченко 

На виконання наказу управління освіти, молоді і спорту Мукачівської РДА  «Про проведення в навчальних закладах VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка» 6 жовтня 2016 року у школі відбувся І етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Захід проводився з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виховання пошани до культури і традицій рідного народу, піднесення  престижу української мови серед учнів школи, розвитку їх творчого потенціалу та  підвищення рівня мовної освіти.

У цей день у кожному класі на уроках української мови та літератури були проведені поетичні п’ятихвилинки ,на яких звучала неперевершена Шевченкова поезія,  у бібліотеці діти переглядали виставку художньої літератури та газетно-журнальних публікацій «Слава Шевченка не вмре, не поляже…», а юні шанувальники пера виконували творчі завдання. Вони були укладені вчителями-філологами відповідно до вимог програми, їх тематика була пов’язана з культурою, духовними цінностями українського народу, які сприяють формуванню почуття патріотизму, віри у щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

Його слово близьке кожному з нас! Сьогодні ми зосереджуємо свою увагу на сторінках великої спадщини Кобзаря, тому що в наш неспокійний час нам, може, як ніколи, потрібні сила духу Тараса, його віще слово, незламна віра в те, що «буде правда між людьми».