Новини школи
Ми дорослішаємо…
30 травня 2016 року пройшло спільне засідання педагогічної ради Великолучківської ЗОШ І – ІІІ ступенів та ради школи, на якому обговорено підсумки роботи школи у 2015-2016 навчальному році, прийнято рішення про перевід у наступні класи учнів 1-8, 10 класів та випуск зі школи учнів 11-их та 12 вечірнього класу, розглянуто поточні питання
ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
Двадцять сьомого травня в нашій школі відбулося традиційне свято Останнього дзвоника. Його малиновий передзвін сповістив про закінчення занять у школі та про початок улюбленої пори для всіх учнів – літніх канікул.
Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого шкільного літопису. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі юних громадян нашої країни - і безтурботних першокласників, і замріяних випускників.
2015-2016н.р. навчальний рік закінчило 948 учнів нашої школи. На святковій лінійці більше як 40 учням - переможцям різноманітних конкурсів, змагань, олімпіад - були вручені грамоти та дипломи.
З особливоюрадістю ми вітаємо медалістів нашоїшколи: золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні» нагороджено Голода Віталія Юрійовича, срібною медаллю «За досягнення в навчанні» - Шестак Оксану Михайлівну.
Дирекція школи сердечно вітає всіх зі святом Останнього дзвоника! Нехай останній шкільний дзвінок 2015-2016 н.р. пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на щасливе і мирне життя!
- переглянути фотоальбом
-
> >
-
> >
Самоцвіти дитячих талантів
6 травня 2016 року в актовомузалі Чинадіївської дитячої школи мистецтв відбувся святковий концерт "Самоцвіти дитячих талантів",у якому взялиучасть кращі художні самодіяльні колективи навчальних закладів Мукачівського району. Пишаємось, що серед кращих – і юні таланти нашої школи. З особливим успіхом пройшов виступ шкільного хору. Справді ангельські голоси наших дітей причарували глядачів величним виконанням пісні «Достойно єсть»(муз. П.Динєва). Присутніщиро аплодували аматорам сцени і за українську народну пісню обробці І.Омелянчук «Очерет лугом гуде».Тріо дівчат - Газій Ангеліна, Бернік Анна-Віра, ФедакАнастасія – заспівали пісню «Три тополі» (муз.Є.Козака). Італійська народна пісня «Тірі-томба» прозвучала у милому виконанні вокалісти Мотринець Альони.
Дирекція школи, педагогічний, батьківський та учнівський колективи школи висловлюють щиру вдячність багаторічному незмінному керівнику шкільних колективів художньої самодіяльності Олені Василівні Никитюк. ЇЇ творчість, фаховість та наполегливість, помножені на талант наших учнів, справді творять дива!




