На сайті один гість та відсутні користувачі

День цивільного захисту в школі

Згідно з планом основних заходів цивільного захисту школи на 2016 рік, календарного плану підготовки учасників навчально-виховного процесу з цивільної оборони  та для забезпечення високої готовності та організованості, вироблення стійких навичок цивільного захисту  у випадку загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, виробничих аварій, катастроф, стихійних лих та відповідно до плану роботи школи 27 квітня 2016 року в школі проведено День Цивільного захисту.

День Цивільного захисту є завершальним етапом щорічного навчання учнів з курсів «Основ здоров’я» та розділу навчального плану «Основи цивільного захисту». В цей день закріплюються отримані теоретичні знання про уникнення небезпеки, яка що може виникнути на відповідній території, та відпрацьовуються практичні дії з особистої безпеки й захисту учнів у разі надзвичайних ситуацій.

Законодавчо-правовою базою проведення Дня ЦО є Закон України «Про захист населення і територій від НС техногенного і природного характеру». Положення цього Закону визначають: