ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Двадцять сьомого травня в нашій школі відбулося традиційне свято Останнього дзвоника. Його малиновий передзвін сповістив про закінчення занять у школі та про початок улюбленої пори для всіх учнів – літніх канікул.

Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого шкільного літопису. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі юних громадян нашої країни - і безтурботних першокласників, і замріяних випускників.

2015-2016н.р. навчальний рік закінчило 948 учнів нашої школи. На святковій лінійці більше як 40 учням - переможцям різноманітних конкурсів, змагань, олімпіад - були вручені грамоти та дипломи.

З особливоюрадістю ми вітаємо медалістів нашоїшколи: золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні» нагороджено Голода Віталія Юрійовича, срібною медаллю «За  досягнення в навчанні» -  Шестак Оксану Михайлівну.

Дирекція школи сердечно вітає всіх зі святом Останнього дзвоника! Нехай останній шкільний дзвінок 2015-2016 н.р. пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на щасливе і мирне життя!