Новини школи
Прощальні акорди шкільного дзвіночка

Посміхається весело травень,
Бо скінчилась навчання пора
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.
Багато-багато квітів, усміхнені обличчя і водночас сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – усе це свято Останнього дзвоника. А свято в нашій школі, як завжди, було гамірне і багатолюдне. Гамірне, бо не в силі школярі стримати емоції на порозі літніх канікул. А багатолюдне, бо зібрало воно на шкільному подвір’ї не лише вчителів та учнів, а й їхніх батьків, і ще чимало великолучківців, що не байдужі до життя школи і Великих лучок загалом.
Звучав Гімн України і піднімали державний Прапор. Найкращих слів і наймудріших порад добирали для дітей вчителі, гості, батьки. З напутнім словом до випускників звернулися директор школи Н.І.Рубіш, голова Мукачівської райдержадміністрації С.В.Гайдай, сільський голова Чоп Я.І., благочинний о.Михайло (Пак).
У 2016-2017 навчальному році наші учні гідно представили школу на конкурсах, турнірах, олімпіадах. Ми пишаємося їх здобутками. Біля 30-ти переможців було нагороджено грамотами за активну участь у громадському житті школи, спортивні та культурні досягнення, перемоги у олімпіадах, конкурсах та змаганнях.
Для більшості школярів сьогоднішнє свято – це початок канікул, можливість відпочити, загартувати себе, набратися сил. А для випускників, - це початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Віримо, що їм вистачить сміливості та наполегливості впевнено йти до обраної мети, взяти на себе відповідальність за власну долю, бо здобутки і перемоги наших дітей - це наша найвища нагорода.
Ми – це Європа!

Враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію, уже десятий раз в Україні відзначатиметься День Європи. У 2017 році він припав на 20 травня (зазвичайвідзначають у третю суботу кожного травня). Вперше такі заходи проводилися в 2003 році. Вони стали ще однією можливістю для мешканців України долучитися до європейських цінностей.
До проведення заходів з відзначення Дня Європи у нашій школі активно готувалися всі учні – вивчали історію та культуру однієї з країн Європи, виготовляли символіку європейських країн, готували реферати, збирали презентаційну літературу тощо.
У всіх класах пройшли інформаційні хвилинки про історію Європейського союзу, а 10-11 класи взяли участь у захоплюючій вікторині-подорожі «Європейські перегони». Переможці шкільної вікторини «Що ти знаєш про Європу?» учениці 9-В класу Стеблак Євгенія та Федак Аделіна взяли участь у «Єврофесті», що проводився на базі Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу.
Отож діти зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.




