Новини школи
Конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»
( 21 Голоси (ів) )
У суботу, 13 травня, в м.Ужгороді у Закарпатському обласному палаці дітей та юнацтва (ПАДІЮН) відбулося нагородження переможців конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами». Його учасниками стали учитель образотворчого мистецтва нашої школи Федак Т.Ю. та учениця 5-Б класу Голод Андріана, яка здобула перемогу у номінації «Малюнок». Щиро вітаємо переможців і шлемо найтепліші вітання усім мамам світу з нагоди Дня матері!




