Прощавай, Букварику!

Який чудовий день! Який чарівний день!
А скільки вже гостей на нашім святі!
А скільки прозвучить тут радісних пісень —
Їх заспівають першокласники завзяті!
Сьогодні свято в них, лунати буде сміх!
Вони вже букви вивчили й читають.
Тож свято це для них і свято це для всіх!
Для тих, які вершини підкоряють!

Дитячий віршик

У п’ятницю, 12 травня, у нашій школі пройшло традиційне шкільне свято «Прощавай, Букварику!» Цього дня першокласники завжди чекають з нетерпінням, бо це свято – одне з найзворушливіших.  Адже  прощання з першою книжкою Букварем - це перша сходинка у шкільному житті. Маленькі школярики вже опанували премудрість своєї першої книги, навчилися  читати та писати, і ніщо не зупинить їх у захоплюючій подорожі Країною Знань! Це – демонстрація їх перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків. Сьогодні кожен першокласник віддав шану і висловив слова подяки своїй першій книжечці. Школярі декламували вірші, продемонстрували знання абетки, а також співали веселі пісні, зі щирими усмішками та іскорками в очах вітаючи  гостей.