Ми – це Європа!

Враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію, уже десятий раз в Україні відзначатиметься День Європи. У 2017 році він припав на 20 травня (зазвичайвідзначають у третю суботу кожного травня). Вперше такі заходи проводилися в 2003 році. Вони стали ще однією можливістю для мешканців України долучитися до європейських цінностей.

До проведення заходів з відзначення Дня Європи у нашій школі активно готувалися всі учні – вивчали історію та культуру однієї з країн Європи, виготовляли символіку європейських країн, готували реферати, збирали презентаційну літературу тощо.

У всіх класах пройшли інформаційні хвилинки  про історію Європейського союзу, а 10-11 класи взяли участь у захоплюючій вікторині-подорожі  «Європейські перегони». Переможці шкільної вікторини «Що ти знаєш про Європу?» учениці 9-В класу Стеблак Євгенія та Федак Аделіна взяли участь у «Єврофесті», що проводився на базі Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу.

Отож діти зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.