Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Прощальні акорди шкільного дзвіночка

( 19 Голоси (ів) ) 

Посміхається весело травень,

Бо скінчилась навчання пора

І зібралась на дзвоник останній

Вся весела шкільна дітвора.

Багато-багато квітів, усміхнені обличчя і водночас сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – усе це свято Останнього дзвоника. А свято в нашій школі, як завжди, було гамірне і багатолюдне. Гамірне, бо не в силі школярі стримати емоції на порозі  літніх канікул. А багатолюдне, бо зібрало воно на шкільному подвір’ї не лише  вчителів та учнів, а й їхніх батьків, і ще чимало великолучківців, що не байдужі до життя школи і Великих лучок загалом.

Звучав Гімн України і піднімали державний Прапор. Найкращих слів і наймудріших порад добирали для дітей вчителі, гості, батьки. З напутнім словом до випускників звернулися директор школи Н.І.Рубіш, голова Мукачівської райдержадміністрації С.В.Гайдай, сільський голова Чоп Я.І., благочинний о.Михайло (Пак).

У 2016-2017 навчальному році наші учні гідно представили школу на конкурсах, турнірах, олімпіадах. Ми пишаємося їх здобутками. Біля 30-ти переможців було нагороджено грамотами за активну участь у громадському житті школи, спортивні та культурні досягнення, перемоги у олімпіадах, конкурсах та змаганнях.

Для більшості школярів сьогоднішнє свято – це початок канікул, можливість відпочити, загартувати себе, набратися сил. А для випускників, - це початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Віримо, що їм  вистачить сміливості та наполегливості  впевнено йти до обраної мети, взяти на себе відповідальність за власну долю, бо здобутки і перемоги наших дітей - це наша найвища нагорода.