Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Акція «Милосердя» (до Дня людей похилого віку)

( 9 Голоси (ів) ) 

Благодійність пробуджує в людині співчуття  і відповідальність за те, що відбувається поруч.

Учні нашої школи – щедрі та доброзичливі і завжди відгукуються  на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією. «Твори добро, бо ти - Людина», - саме під таким гаслом у нашій школі пройшла щорічна Всеукраїнська молодіжна акція «Милосердя», приурочена Міжнародному дню людей похилого віку. Учителі, учні 1 – 11 класівза сприяння батьків  протягом трьох днів приносили консервацію, овочі, фрукти, лікарські трави та інші продукти харчування, які ми передали для хворих Притулку Товариства Червоного Хреста в с. Ракошино. Найактивнішими були учні 8 – Г класу (класний керівник Волошин В.І.), 10 – Б класу (класний керівник Лешко Н.Ю.) та 3 – Г класу (класний керівник Балог М.Ю.).

Проведення таких благодійних акцій дає можливість усім нам осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме ми, люди з добрими і щирими серцями.

«Учителю! Перед твоїм ім’ям дозволь в шанобі стати на коліна…»

( 4 Голоси (ів) ) 

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У першу неділю жовтня країна урочисто відзначає День працівників  освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками дітей та вчителів. День учителя – одне із найяскравіших осінніх свят. До нього готується вся шкільна родина. Напередодні свята за ініціативою учнівського об’єднання «Лідер» всі класи випустили вітальні газети та листівки. На святковій оперативній нараді адміністрація школи та профспілковий комітет привітали всіх педагогічних працівників із їхнім професійним святом.

Учні школи підготували святковий концерт.Діти вітали своїх вчителів піснями , танцями та іншими виступами. Було багато позитивних емоцій , сміху і сліз радості.

Прозвучали улюблені мелодії, пісні, поезії, жарти.
Учні нагородили кожного вчителя символічними грамотами, відзначивши таким чином престижність їхньої нелегкої праці. Свято вийшло теплим і душевним, нікого з присутніх не залишили байдужими слова, сказані від щирого серцяучнями і колегами.Низький уклін вам, рідні вчителі. Нехай янголи-охоронці оберігають вас кожної хвилини, а життя приносить тільки радість, щастя і добро.

Здрастуй, осінь золота, урожайна і багата!

( 5 Голоси (ів) ) 

Хорошою традицією у школі  стало проведення свята квітів, краси і щедрої осені.Усе багатство врожаю можна було побачити 29 вересня на шкільному подвір'ї. Тут відбувся осінній вернісаж урожаю, в якому взяли участь учні 1 – 11 класів. Виставці передувала клопітка робота. Тому ще і досі у коридорах чути відлуння того святкового дня. Цьогоріч воно видалося особливим, адже погодні умови посприяли, тому садовина та городинавродили на славу.Композиції, зроблені руками учнів, вражали красою і вишуканістю.Усі роботи оцінювалися за такими критеріями: оригінальність оформлення, естетичний вигляд,багатство фантазії автора..
На виставці під час заходу було гамірно, кожен приглядався до робіт своїх шкільних друзів. Особливо порадували ікебани та вироби з дарів осені, композиції з фруктів, надзвичайно цікавої форми овочі.Найоригінальніші були окремо відзначені журі. А чудове дійство «Осінь-чарівниця», яке підготували учні разом з учителем біології Зозуля О.В., вихователем ГПД Варга С.І., вчителем музики Качур Т.І., додало всім хорошого настрою.Звучали пісні, вірші, міні-п’єски у виконанні самих учасників. Своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей. Глядачі гучними оплесками проводжали юних артистів, та й самаосіньчарівним листопадом аплодувала  дітям за прекрасне свято.