На планеті усі діти в мирі й щасті хочуть жити!

Генеральна Асамблея ООН в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що,починаючи з 2002 року,Міжнародний день світу буде щорічно відзначатися 21 вересня. Асамблея заявила, що День буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.

На святковому заході «На планеті усі діти в мирі й щасті хочуть жити!»пролунали слова: “Якщо  всі будуть  прислухатися  до голосу своєї совісті, то можна сподіватися, що це свято – Міжнародний день миру – буде тривалістю в цілий рік. А до того часу, поки лунають постріли, йдуть міждержавні чи внутрідержавні військові конфлікти, потрібно приєднуватися у Міжнародний день миру до тих людей, які крокують, підтримуючи найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо”.  Також у цей день у школі  була організована виставка плакатів та малюнків, книжкова експозиція. Учні школи виготовили емблеми, що символізують мир –  зображення  журавлика – посланця миру. В 1-11 класах проведені бесіди та години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». Відбувся конкурс   малюнків на асфальті «Мир очима дітей». Бібліотекарями школи для учнів 3-4-х класів проведений інформаційний журнал “Міжнародний день миру”.Усі заходи пройшли змістовно, емоційно, скрізь у школі лунав щасливий дитячий сміх.