«Учителю! Перед твоїм ім’ям дозволь в шанобі стати на коліна…»

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У першу неділю жовтня країна урочисто відзначає День працівників  освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками дітей та вчителів. День учителя – одне із найяскравіших осінніх свят. До нього готується вся шкільна родина. Напередодні свята за ініціативою учнівського об’єднання «Лідер» всі класи випустили вітальні газети та листівки. На святковій оперативній нараді адміністрація школи та профспілковий комітет привітали всіх педагогічних працівників із їхнім професійним святом.

Учні школи підготували святковий концерт.Діти вітали своїх вчителів піснями , танцями та іншими виступами. Було багато позитивних емоцій , сміху і сліз радості.

Прозвучали улюблені мелодії, пісні, поезії, жарти.
Учні нагородили кожного вчителя символічними грамотами, відзначивши таким чином престижність їхньої нелегкої праці. Свято вийшло теплим і душевним, нікого з присутніх не залишили байдужими слова, сказані від щирого серцяучнями і колегами.Низький уклін вам, рідні вчителі. Нехай янголи-охоронці оберігають вас кожної хвилини, а життя приносить тільки радість, щастя і добро.