Здрастуй, осінь золота, урожайна і багата!

Хорошою традицією у школі  стало проведення свята квітів, краси і щедрої осені.Усе багатство врожаю можна було побачити 29 вересня на шкільному подвір'ї. Тут відбувся осінній вернісаж урожаю, в якому взяли участь учні 1 – 11 класів. Виставці передувала клопітка робота. Тому ще і досі у коридорах чути відлуння того святкового дня. Цьогоріч воно видалося особливим, адже погодні умови посприяли, тому садовина та городинавродили на славу.Композиції, зроблені руками учнів, вражали красою і вишуканістю.Усі роботи оцінювалися за такими критеріями: оригінальність оформлення, естетичний вигляд,багатство фантазії автора..
На виставці під час заходу було гамірно, кожен приглядався до робіт своїх шкільних друзів. Особливо порадували ікебани та вироби з дарів осені, композиції з фруктів, надзвичайно цікавої форми овочі.Найоригінальніші були окремо відзначені журі. А чудове дійство «Осінь-чарівниця», яке підготували учні разом з учителем біології Зозуля О.В., вихователем ГПД Варга С.І., вчителем музики Качур Т.І., додало всім хорошого настрою.Звучали пісні, вірші, міні-п’єски у виконанні самих учасників. Своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей. Глядачі гучними оплесками проводжали юних артистів, та й самаосіньчарівним листопадом аплодувала  дітям за прекрасне свято.