Новини школи
«Наше здоров’я в наших руках»
Під таким девізом з 9 по 13 вересня пройшов у нашій школі Тиждень фізкультури і спорту,присвячений Дню фізкультурника.
Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишаться спорт. Тому Тиждень фізичної культури і спорту став доброю традицією у нашій школі, адже пропаганда та популяризація здорового способу життя є основним чинником формування, зміцнення та збереження здоров'я дитини.
Як показує час, з розвитком науково-технічного прогресу людство стає фізично менш активним. Зараз, як у літніх, так і у молодих людей і навіть дітей спостерігається недолік рухових і фізичних навантажень, що призводить до уповільнення обміну речовин і зниження активності клітин людського організму. У результаті – слабка фізична витривалість і зайва вага. Вирішити ці проблеми можна за допомогою фізкультури і спорту.
Щоб залучити до участі у Тижні якомога більше учнів школи, розроблено цікавий план виховних заходів
, у підготовці та проведенні яких брали участь весь педагогічний та учнівський колективи нашої школи.
Пристрасті вирували скрізь: і на бігових доріжках, і на футбольному залі, і на спортмайданчику. Кожній команді вдалося продемонструвати добру підготовку до змагань, спортивний азарт і невгамовне бажання перемоги.
Та все ж головне - це добрий настрій, позитивні емоції та приплив бадьорості, які відчув кожен учасник Тижня фізкультури і спорту!
- перелянути фотоальбоми:
- Легкоатлетична естафета
- Веселі старти - 6 кл.
- Веселі старти - 1 кл.
- Веселі старти - 3 кл.
З Днем народження, рідна Україно!
Сьогодні, 23 серпня, у нашому селі відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.
Свято розпочалося із зустрічі колони учасників автопробігу, що стартував від Мукачівської РДА. Автомобілі зупинилися на в’їзді у Великі Лучки, де під звуки козацького маршу відбулася церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю.
А в центрі села на урочисто прибраній площі біля пам’ятника Г.М.Ладані зібралися жителі села, працівники підприємств та установ В.Лучок, учні та вчителі.Зі словами вітання до учасників свята звернулися Олександр Юлійович Балега, перший заступник голови Мукачівської РДА; сільський голова В.Лучок І.Д.Андрейко, історик-краєзнавець Ф.Ф.Рубіш. З літературно-музичною композицією «Ми діти твої, Україно!» виступили учасники художньої самодіяльності нашої школи та гуртківці сільського будинку культури.
Секційні засідання серпневої конференції педагогічних працівників Мукачівського району
З метою підготовки до щорічної серпневої конференції педагогічних працівників Мукачівського району та організованого початку нового 2013-2014 навчального року на базі Великолучківської ЗОШ І – ІІІ ступенів проведено секційні засідання серпневої конференції педагогічних працівників Мукачівського району - вчителів російської мови та світової літератури, математики, біології та основ здоров’я, географії та економіки, іноземних мов, фізики та астрономії, музики та художньої культури, шкільних психологів, фізичної культури та вчителів предмету «Захист Вітчизни».
Роботою секційних засідань керували спеціалісти та методисти РМК відділу освіти Мукачівської РДА
У ході наради учасники мали можливість ознайомитися з основними нормативно-правовими документами, вимогами щодо організації роботи шкільних методичних об’єднань у 2013-2014 навчальному році, а також опрацювали методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у 5 класах у зв’язку з переходом на новий Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти.
Увазі освітян було представлено виставку підручників, за якими працюватимуть учні 2 та 5 класів.




