На сайті один гість та відсутні користувачі

З Днем народження, рідна Україно!

Сьогодні, 23 серпня, у нашому селі відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

Свято розпочалося із зустрічі колони учасників автопробігу, що стартував від Мукачівської РДА. Автомобілі зупинилися на в’їзді у Великі Лучки, де під звуки козацького маршу відбулася церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю.

А в центрі села на урочисто прибраній площі біля пам’ятника Г.М.Ладані зібралися жителі села, працівники підприємств та установ В.Лучок, учні та вчителі.Зі словами вітання до учасників свята звернулися Олександр Юлійович Балега, перший заступник голови Мукачівської РДА; сільський голова В.Лучок І.Д.Андрейко, історик-краєзнавець Ф.Ф.Рубіш. З літературно-музичною композицією «Ми діти твої, Україно!» виступили учасники художньої самодіяльності нашої школи та гуртківці сільського будинку культури.