Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Мрії збуваються в ДЗВ «Веселка»!!!

( 34 Голоси (ів) ) 

Погода в нашому таборі не залежить від погоди за вікном: хоч надворі сіється нудний дощик - табір сяє дитячими усмішками, скрізь весело і гамірно!

Після ранкової зарядки і смачного сніданку починаються конкурси. Загони    «Мультяшки» та «Веселі гноми» проводять конкурси малюнків «Здрастуй, літо!» і «Будиночок для гномів». У загоні «Дзвіночок» - цікава вікторина «Впізнай казкового героя».

Емоції вирують і в  актовому залі. Тут панує дух творчості : маленькі візажисти створюють незвичайні малюночки на обличчях своїх друзів – конкурс «Веселе тату» у розпалі! Окремі роботи заслужили справжні овації глядачів!

У таборі започатковано підготовку і випуск колажів «Мої мрії збуваються». Переможців цього творчого конкурсу навіть важко визначити - хіба можна оцінити мрію?!

З новими враженнями повернувся загін «Струмочок» з екскурсії «Адміністративні споруди та пам’ятники села Великі Лучки»

У «Катрусиному кінозалі» найменші загони «Капітошка» і «Малюки» переглянули мультик «Маша та Ведмідь».

Четвертокласники (загони «Струмочок» та «Мультяшки») побували з дружнім візитом у бібліотеці. Бібліотечна година «У світі книжок», проведена шкільними бібліотекарями, захопила розповідями про нові надходження літератури, а бажаючі взяли участь у роботі «Книжкової лікарні».

У «Веселих стартах» змагалися загони «Барвінчата» та «Кока-Кола». Вболівальники активно підтримували  своїх друзів – учасників змагань бурхливими оплесками і  вигуками. У чесній боротьбі переможцями стали команди «Стріла» і «Блискавка».

Ще один табірний день завершився… А завтра – нові зустрічі, нові конкурси, нові враження!