Гра «Що? Де? Коли?»

У стінах нашої школи пройшла інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» з інформатики. У грі взяли участь дві команди кращих учнів 9-их класів проти вчителів. До команди за білим столом ввійшли: Рубіш Каміла, Яценович Оксана, Балко Олександра, Хома Руслана, Манзик Марія, Гудз Світлана та Волошин Василь. До команди за червоним столом ввійшли: Широ Адріана, Габовда Ірина, Волошин Мирослава, Варга Віталій, Юрченко Любов, Драга Василь та Кабацій Наталія.

Перемогла команда за білим столом і стала претендентом на гру в наступному році проти вчителів. Кращим гравцем став Драга Василь, а переможцем запитання – Негря Світлана Дмитрівна.

Під час гри учні підтвердили свої знання з інформатики, винахідливість, кмітливість. Гра пройшла у дружній атмосфері, для відпочинку прозвучали музичні паузи. Учні проявили свої захоплення до музики: Габовда Ірина та Товтин Каріна виконували музичні твори на фортепіано, а Герцак Ніколета вразила всіх своїм співом.