Веселі старти

Весна прийшла  і на змагання, на свіже повітря, на міні-футбольне поле із гучним музичним супроводом , із теплим весняним сонечком , покликала.

У Веселих стартах взяли участь дві команди: «Лідери»  та  «Екстрім».  Учасниками «Лідерів» стали учні 8-В клусу, а до складу команди  «Екстріму» ввійшли учні 8-Б класу. Обидві команди доповнили вчителі.

До складу журі ввійшли вчитель фізкультури Лешко О.М., голова профспілки Балог В.І., заступник з виховної роботи Габовда Н.Е.,  заступник з навчально-виховної  роботи Теличка С.Ю., шкільна медсестра Лазорка Н.М. Змагання відбувалися під керівництвом Балог Л.І.

Міні-футбольне поле зібрало чимало глядачів, які дуже бурхливо і емоційно підтримували свої улюблені команди і дружними оплесками зустрічали кожну їх  перемогу. Сили вчителів та учнів були рівні, кожна з команд показала свою майстерність, швидкість та вміння миттєво реагувати на зміну ситуації. Впевненість у собі та віру у перемогу команди не втрачали завдяки підтримці своїх вболівальників.Всі команди отримали грамоти від адміністрації школи, подарунки від профкому. Велика подяка в організації і проведенні такого чудового спортивного свята всім вчителям і учням, що взяли в ньому участь. Воно важливе для кожного з присутніх, адже спортивним бути не тільки модно, а ще й  корисно для здоров’я. Крім цього, спорт згуртовує людей, і ці змагання стали ще одним доказом того, що педагогічний і учнівський колектив нашої школи—це єдине ціле, де панує злагода , взаєморозуміння і взаємоповага.