Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Спортивне свято «Олімпійська надія»

( 25 Голоси (ів) ) 

Олімпійські баталії в Сочі піднесли спортивний дух у нашій школі:  за прийнятою традицією спортивних зустрічей між збірними командами учнів та вчителів школи під керівництвом учителя фізичної культури Балко Т. В. було проведено змагання «Олімпійська надія». У силі, спритності та винахідливості змагалися хлопці та дівчата 8-их класів та вчителі: Голод Т.М., Рубіш Я.В., Козар Н.І., Коваль С. Й., Волошин В.І., Габовда Н.Ю., Севч Н.В., Балог Л.Ю., Чоп Е. І., Цифра О.В., Кополовець О.В., Рубіш В.М.

На старт вийшли команди «Синіх» та «Червоних». За кожний колектив виступало по дванадцять учасників (шестеро учнів та шестеро вчителів).

Учасниками змагань були пройдені естафети завантажити

 

Відкритий урок з фізичної культури у 8-В класі

( 18 Голоси (ів) ) 

Відповідно до плану роботи шкільного методичного об’єднання вчителів фізичної культури було проведено відкритий урок у 8-В класі (учитель Балко Т.В.). Це був підсумковий урок з розділу «Гімнастика», на якому учні продемонстрували свої гімнастичні уміння і навички. Тетяна Василівна чітко визначила мету і завдання уроку, забезпечила створення атмосфери доброго робочого настрою. Особливу увагу було звернуто на вміння учнів проводити самоконтроль за своїм організмом (вимірювання ЧСС до і після навантаження, правильність дихання під час виконання вправ).

Перед учнями були поставлені максимальні завдання з акробатики, вправи на рівновагу (дівчата), вправи на брусах (хлопці) та опорного стрибка через гімнастичного коня. На початковому етапі уроку були виконані підготовчі вправи та розподіл учнів по підгрупах. Підгрупи визначалися за фізичними можливостями учнів. В основній частині уроку коловим методом школярі виконували завдання. Учні з поставленими завданнями впорались. Кожен, не дивлячись на індивідуальний фізичний розвиток, виконував всі елементи, які передбачені програмою. При виконанні завдань було організовано страхування дітей, щоразу підкреслювалася важливість дотримання правил ТБ, зверталася увага на чіткість виконання команд та вправ.

Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану…

( 15 Голоси (ів) ) 

15 лютого минає 25 років з дня виведення радянських військ з Афганістану. Чверть століття пройшло з того часу, коли останній солдат покинув багатостраждальну афганську землю, коли припинилася  безглузда, жорстока війна за участі радянських солдатів.

Це день пам’яті тих бійців, які, виконуючи свій військовий обов’язок і присягу, загинули на чужині, яких так і не дочекалися їх батьки, дружини, кохані. Це день гордості за тих, хто чесно виконав свій інтернаціональний обов’язок.

Сьогодні у Великолучківській ЗОШ І – ІІІ ступенів вшанували наших односельчан - тих, хто пройшов горнило Афганістану і повернувся додому, зраненим тілом і душею, але живим. Гостями свята-реквієму стали Балог Василь Васильович ( перший, хто з велико лучан став учасником афганської вйни), Герцак Михайло Михайлович, Ліба Василь Петрович, Левдер Юрій Юрійович (наймолодший учасник бойових дій).

 

Афганці, як називають учасників тієї війни, поділилися з нами болючими спогадами і переживаннями чорних днів, розказали про нелегкі солдатські будні у Кабулі і Кандагарі. Присутні переглянули також  відеоролик документальних епізодів про афганську війну. Старшокласники прочитали зворушливі поезії, у залі линули хвилюючі мелодії справжніх афганських пісень, які під гітару виконав М.Герцак. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять молодих юнаків, що загинули на чужій землі…