Відкритий урок з образотворчого мистецтва у 3 класі «Чарівні візерунки»

12 грудня в рамках засідання методичного об’єднання вчителів 1-4 класів було проведено відкритий урок з образотворчого мистецтва у 3-В класі «Чарівні візерунки» ( учитель Балог Марія Юріївна)

У творчій майстерні, якою став клас на час роботи, святково прибрано: все оздоблено вишиваними рушниками, представлено зразки  українського одягу (сорочки, хустки, кептарики), а на стилізованій печі – глечики, горнятка, тарілки, інші предмети декоративно-ужиткового мистецтва, що прикрашають наші оселі і радують око барвистими орнаментами.

Марія Юріївна під музичний супровід (пісні «Мамина сорочка», «Рідна мати моя», народні мелодії)  зачарувала усіх розповіддю про українські орнаменти, які своєю неповторністю і красою дивують світ.

А яка творча атмосфера панувала в класі під час виконання роботи! Дотримуючись послідовності виконання орнаменту, рекомендацій учительки, кожен школяр створив свій маленький шедевр, який в кінці уроку прикрасив виставку учнівських робіт.

Мети уроку досягнуто. Він залишив приємні враження у діточок від гарно виконаної роботи і подарував хвилини насолоди від спілкування із прекрасним гостям уроку.