«Ой хто, хто Миколая любить…»

Благослови нас, Миколаю.

Засій в серцях бажання чисте

Міцно любити рідний край.

Саме під таким девізом в рамках засідання методичного об’єднання класних керівників 5-11 класів було проведено свято «Ой хто, хто Миколая любить..» у 6-в класі (класний керівник Лешко Н.Ю.) завантажити сценарій

З теплим вступним словом звернулася до дітей Надія Юріївна, розповіла про сподвижницьке життя святого

завантажити презентацію

Хто він, той святий Миколай, гість з неба, на которого так чекають діти? Легенда оповідає, що у дитинстві (а ріс Миколай у заможній родині) горнувся хлопчик до бідних, нужденних, скривджених, голодних та калік. Він змалку щиро молився і просив у Господа справедливості, миру, добра, прощення і милосердя. Вдачею був тихий, незлостивий. Він приходив на допомогу бідним знедоленим людям у найскрутніші хвилини життя несподівано і завжди так, аби його ніхто не бачив. Робив добро, не чекаючи на подяку і славу. Після смерті батьків продав маєток і роздав гроші бідним, а сам став священиком. Своїми молитвами зцілював недужих, сліпих і калік. Втихомирював море, бурі, гасив пожежі, охороняв від напастей. Був покровителем подорожніх у путі, а ще - всім серцем любив дітей і кожному хотів подарувати бодай крапельку своєї любові.

Шестикласники щиро розказували, як прожили цей рік, які знають традиції святкування дня святого Миколая, як готуються його зустріти. А скільки діти вивчили пісень нових, подячних віршів! Кожен присутній на святі на хвилинку повернувся в дитинство, відчув магічний подих довгожданого свята і десь у глибині серця зринула надія на подарунок від Миколая…