Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Новини школи

Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану…

( 15 Голоси (ів) ) 

15 лютого минає 25 років з дня виведення радянських військ з Афганістану. Чверть століття пройшло з того часу, коли останній солдат покинув багатостраждальну афганську землю, коли припинилася  безглузда, жорстока війна за участі радянських солдатів.

Це день пам’яті тих бійців, які, виконуючи свій військовий обов’язок і присягу, загинули на чужині, яких так і не дочекалися їх батьки, дружини, кохані. Це день гордості за тих, хто чесно виконав свій інтернаціональний обов’язок.

Сьогодні у Великолучківській ЗОШ І – ІІІ ступенів вшанували наших односельчан - тих, хто пройшов горнило Афганістану і повернувся додому, зраненим тілом і душею, але живим. Гостями свята-реквієму стали Балог Василь Васильович ( перший, хто з велико лучан став учасником афганської вйни), Герцак Михайло Михайлович, Ліба Василь Петрович, Левдер Юрій Юрійович (наймолодший учасник бойових дій).

 

Афганці, як називають учасників тієї війни, поділилися з нами болючими спогадами і переживаннями чорних днів, розказали про нелегкі солдатські будні у Кабулі і Кандагарі. Присутні переглянули також  відеоролик документальних епізодів про афганську війну. Старшокласники прочитали зворушливі поезії, у залі линули хвилюючі мелодії справжніх афганських пісень, які під гітару виконав М.Герцак. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять молодих юнаків, що загинули на чужій землі…