Новини школи
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
21-22 січня 2014 року в м.Ужгороді на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти та загальноосвітніх шкіл міста проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». За почесне звання змагалися 25 педагогів у п’яти номінаціях – «Вчитель початкових класів», «Вчитель світової літератури», «Вчитель географії», «Вчитель трудового навчання» та «Директор школи».
Ми пишаємося тим, що честь Мукачівського району на цьому авторитетному конкурсі у номінації «Директор школи» захищала Рубіш Надія Іванівна – наш директор школи. Після двох днів напружених фахових випробувань авторитетне журі одностайно визнало Надію Іванівну переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Директор школи».
Надіє Іванівно! Вітаємо Вас, пишаємося Вашим успіхом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні. Нехай щоденно дякують Вам ті, кого ви вчите і виховуєте, в чиїх серцях і вчинках сієте розумне, добре, вічне, кому відчиняєте двері у самостійне життя, вселяєте віру, надію, любов!
Хай завжди щедрою буде Ваша освітянська нива, а супутниками у всіх Ваших починаннях будуть успіх і удача! І обов’язково повертайтеся з перемогою зі всеукраїнського конкурсу! Ми віримо в Вас!
Хай красною буде учительська Доля,
Щоб добре нам всім працювалося в школі.
Рятує хай ангел – спаситель всіх нас,
Щасливі й здорові були щоб весь час!
Хай мрія прекрасна веде Вас в життя,
Щоб ладилось все і велось до пуття.
Живе хай Надія і живить серця,
Натхнення і творчість дає без кінця.
Не зникне хай Віра в казки й чудеса.
Хай будуть із вами Любов і Краса!
- Переглянути фото
- Переглянути відео




