Спортивне свято «Олімпійська надія»

Олімпійські баталії в Сочі піднесли спортивний дух у нашій школі:  за прийнятою традицією спортивних зустрічей між збірними командами учнів та вчителів школи під керівництвом учителя фізичної культури Балко Т. В. було проведено змагання «Олімпійська надія». У силі, спритності та винахідливості змагалися хлопці та дівчата 8-их класів та вчителі: Голод Т.М., Рубіш Я.В., Козар Н.І., Коваль С. Й., Волошин В.І., Габовда Н.Ю., Севч Н.В., Балог Л.Ю., Чоп Е. І., Цифра О.В., Кополовець О.В., Рубіш В.М.

На старт вийшли команди «Синіх» та «Червоних». За кожний колектив виступало по дванадцять учасників (шестеро учнів та шестеро вчителів).

Учасниками змагань були пройдені естафети завантажити

Про спортивний азарт та волю до перемоги обох команд свідчить результат: з перевагою в одне очко перемогли «Червоні». Та найголовніше – всі одержали купу позитивних емоцій, зарядилися добрим настроєм і бажанням зустрітися ще раз у спортивному двобої!