На сайті один гість та відсутні користувачі

Уклін Тобі, Кобзарю!

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті засяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце. В історії назавжди залишаються імена людей, що стали  гордістю нації, чиї твори стали культурним надбанням не лише окремої країни, а й світової спільноти. До таких належить ім’я великого українського поета Тараса Шевченка. Шевченкове слово входить в наше життя змалку, коли вперше торкаємося чистої і трепетної краси, чарівної простоти й дивовижної гармонії віршів Кобзаря. Весь свій могутній талант Кобзар присвятив служінню народові. «Історія мого життя, - писав поет, - становить частинку історії моєї батьківщини». Світлий образ Великого Тараса безсмертний, як і сам народ, що породив його.

З 25 лютого по 14 березня в нашій школі проходитимуть Шевченківські дні на честь 200-річчя з дня народження Кобзаря. Завантажити

У школі вже розпочато підготовку до святкових заходів – свої творчі надбання готують учні і вчителі. Віримо, що активна робота зі вшанування ювілею Великого Кобзаря сприятимуть вихованню національної свідомості учнів, популяризації творчості Кобзаря серед учнівської молоді.