Після екватору – новий феєрверк емоцій!

Довгождане справжнє літо завітало до нас! Вже тільки інколи пропливуть у небі білуваті хмаринки та накрапає дощик, даруючи легку прохолоду, тому діти сповна можуть насолодитися сонечком і теплом.

Кипить, вирує життя у «Веселці»: що не день – то справжнє свято! Скрізь чути дзвінкий сміх та веселий дитячий щебіт – стільки подій, стільки свіжих вражень!

Ось повернулися з екскурсії на швейну фабрику загони «Струмочок», «Малюки» та «Дзвіночки».

А тут автобуси чекають на тих, хто  їде  в санаторій «Карпати» та місто Ужгород.

У шкільному парку квітнуть ромашки, волошки, маки, духмяно пахне жасмин. Квітку до квіточки складають дівчатка і вже за мить кружляють у барвистих віночках, співаючи народних  пісень.

На шкільному подвір’ї створюють свої шедеври учасники конкурсу малюнків на асфальті «Щасливе дитинство».

Конкурс «Міс табору» був багатоплановим: учасниці створювали креативні зачіски, стильні сукні, розповідали про свої захоплення…

А в неділю до школи завітали випускники Великолучківської середньої школи 1988 року. У них ювілей – 25-річчя випуску! Для них у таборі підготували цікаву вітальну програму.

З понеділка гостями «Веселки» є учасники дитячого християнського табору, тож чимало ігор і конкурсів тепер проводяться спільно.

Найбільше емоцій біля батуту – треба стрибнути найвище, протриматися найдовше. А в спортзалі - пристрасті довкола «Веселих стартів»: ох і складно провести колесо поміж сигнальних стовпчиків чи збити найбільше кеглів!

Бажаючі працюють у творчій майстерні: вони розмальовують квіти, метелики, морські зірки, птахів і створюють справжні художні шедеври!

В актовому залі знову звучать позивні «Караоке», що супроводжується грою «У дружньому колі».

Поблажливі вихователі, теплі усмішки, лагідні промені сонечка внесли нову хвилю емоцій в життя «Веселки»!