Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Визволенню Закарпаття присвячується

( 13 Голоси (ів) ) 

Осінь іде по землі, тривожно торкаючись струн душі людської падолистом терпких споминів, що зболеним щемом відлунюють у наших серцях  звісткою про визволення України від фашистського поневолення.  Плин часу невблаганний - під мирним небом виросло кілька людських поколінь… Та вогненні роки Великої Вітчизняної війни й досі зринають у неспокійних снах наших сивочолих ветеранів… Тому з усвідомленням цього ми маємо повсякчас шанувати їх – тих, кого милосердна доля вберегла у тій смертельній круговерті, котрі є живим прикладом мужності для кожного з нас.

28 жовтня 1944 року було завершено визволення українських земель від окупантів. Тож нині вдячні нащадки вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України.

Протягом 20-24 жовтня 2014 року у нашій школі проходили заходи, присвячені 70-ій річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників. В усіх класах пройшли години спілкування, присвячені знаменній даті. Шкільна бібліотека влаштувала виставки художньої літератури, газетно-журнальних публікацій, фотодокументів про війну. У фойє школи учасники гуртка «Палітра» провели виставку дитячих малюнків «Хай завжди буде сонце! Хай завжди буде мир!» ( учитель Федак Т.Ю.)

Учні школи активно включилися і до пошукової роботи: зібрано матеріали про односельчан - учасників війни та в’язнів радянських концтаборів - до районної Книги пам’яті, обладнано куточок бойової слави в шкільному  історичному кабінеті (керівник Балог В.І.) Про героїчні події Другої світової війни йшлося в усному журналі на тему: «Визволення Закарпаття від німецько-угорських окупантів: шляхами перемоги» (учителі Паллаг М.В., Севч Н.В.)

Піднесено-урочисто пройшла літературно-музична композиція «Ті дні у пам’яті народній» та зустріч з нашим односельчанином, істориком-краєзнавцем, колишнім в’язнем сталінських таборів Рубішем Ф.Ф. (учителі Фенчак М.В., Лешко Н.Ю.) Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять про жертовний подвиг воїнів-визволителів, для котрих спустошена та вщент зруйнована війною земля стала місцем останнього вічного спочинку. А до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам та пам’ятного знака «Героям України»  школярі поклали квіти.

Ми є нащадками славного покоління наших предків, які завоювали нам мирне і щасливе сьогодення. Наш з вами обов’язок в цей непростий  для України час – бути гідними їхнього подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду на нашій рідній землі.

Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм!

( 30 Голоси (ів) ) 

   Із безлічі професій на Землі,

Які вже є, яких ще будуть вчити, —

Є головна, як віщий, сущий хліб,

І назва цій професії — Учитель.

 

Щороку  у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить  свято - День учителя! Воно є всенародним більше, ніж усі інші, бо кожен має стосунок до школи. Від малого до великого колись усі були учнями, кожен з нас у свій час переступив поріг школи, і у пам’яті нашій живе спогад про людину, яка вела нас незвіданими стежками Країни Знань, – про учителя.Для кожного з нас учитель – близька і дорога людина, усі ми – і колишні, і сьогоднішні учні – щиро шануємо і поважаємо своїх наставників, тут безсилі відстані і роки.

День учителя - це саме той день, коли учні з відкритою душею вітають своїх наставників, дякуючи за знання та терпіння, доброту та розуміння. Третього жовтня в актовій залі нашої школи відбувся святковий концерт, який підготували учні 11 класу (класні керівники Негря С.Д., Фелдій О.В., музичний керівник Качур Т.І.). Цікава святкова програма супроводжувалася віршами, піснями, сценівками зі шкільного життя.

Урочистості, присвячені Дню вчителя, пролетіли як одна мить. Педагоги виходили зі школи з усмішками на вустах, з квітами в руках і щасливі від того, що їх люблять, поважають, бо вони сіють в душі своїх учнів зерна мудрості, любові й доброти, які рясно проростають і дають хороші плоди.

ЗДРАСТУЙ, ОСІНЬ ЗОЛОТА, УРОЖАЙНА І БАГАТА!

( 24 Голоси (ів) ) 

Синім птахом промайнуло гаряче літо — і з багрянцем калини непомітно завітала до нас осінь. І хоча нам трохи сумно за літом, проте красуню-осінь ми зу­стрічаємо з трепетом у душі. І не дивно, адже щедра осінь зачаровує нас своєю красою, пригощає дарами, бо багата вона на врожаї.

Традиційно кожної осені в нашій школі відбувається Свято квітів, краси і щедрої осені. Діти всіх класів представляють композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа. Дитячі фантазії радують серце кожного своєю неповторністю та красою.Ґазди гарбузові, українське подвір’я, квіткові географічна карта та прапор України, персонажі мультфільмів, диво-кораблі – все це можна було побачити на виставці. А ось - цілий візок смачних гостинців від щедрої красуні: жовтозуба кукурудза, соковита морквинка, червонобокий бурячок, рум’яні яблучка, смачний гарбуз, круглобока картоплинка, зубастий часничок, вередлива цибулинка, корисні горішки та зеленоголова капустинка, золотаві грона горобини та червоні китяги калини. А оберігають всі смачні, щедрі дари осені-трудівниці маленькі наглядачі - кумедні домовички, зроблені дитячими рученятами. 

 Поважним журі були відзначені композиції у різних номінаціях, зокрема, за креативність, підтримку фольклорних традицій, найкраще втілення ідеї свята, оригінальність та нестандартний підхід, естетичний смак, яскравість вирішення теми, розмаїття експозиції тощо. А учні 7-их класів разом з учителем біології Зозуля О.В. ще й підготували літературно-музичну композицію. Свято вдалося на славу! Запрошуємо і вас на гостину до гарбузової родини та щедрої красуні-осені.