Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

У здоровому тілі – здоровий дух!

( 34 Голоси (ів) ) 

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають  День фізичної культури і спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об'єднань громадян…» згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року.

З нагоди Дня фізичної культури та спорту  на сільському стадіоні у неділю, 14 вересня, було проведено Спартакіаду серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Мукачівського району. До програми змагань ввійшли змагання з волейболу, міні-футболу, легкої атлетики та перетягування канату. Мета заходу - сприяння фізкультурно-спортивному руху населення, особливо серед дітей та молоді, виховання у підростаючого покоління прагнення до здорового способу життя.

Спартакіада розпочалася урочистим парадом, у якому взяли участь команди Великолучківської, Бобовищенської, Горондівської, Дерценської, Зняцівської, Новодавидківської, Ракошинської, Страбичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Почесними гостями свята стали В. В. Пашкуляк,  голова Мукачівської РДА,  Товт О.О., начальник відділу освіти, голови сільських та селищних рад Мукачівського району, представники спортивної громадської районної організації «Колос», а також ветерани та активісти фізкультурно-спортивного руху Мукачівщини.

Вдалими були виступи учасників команди нашої школи: Бондаренко Євгенія посіла ІІ місце у бігу на 100 м, а команда хлопців стала третьою у змаганнях з перетягування канату.     Вітаємо наших спортсменів і віримо, що команда нашої школи й надалі даруватиме нам радість нових перемог та успішно виступатиме на спортивних аренах задля піднесення спортивної слави рідної Великолучківської ЗОШ І – ІІІ ступенів!