Вітаємо юну вокалістку!

13 травня 2014 року в Середнянській дитячій школі мистецтв Ужгородського району відбувся ХІУ обласний конкурс словацької народної пісні „Золотий соловей”. Основними завданнями конкурсу традиційно є виявлення і підтримка юних талантів, сприяння розвитку дитячої вокальної творчості, збереження словацьких народних традицій, узагальнення і вивчення передового досвіду роботи із словацьким фольклором.

У цьому році участь у конкурсі взяла і учениця 3-А класу нашої школи Мотринець Альона. Юна співачка, як того вимагали умови конкурсу, виконала три твори: це обов’язкова пісня та дві словацькі народні пісні на вибір учасника - «Bet’arjadzivočka»  та «Čototamšuchoce». Чисто і дзвінко, як гірський потічок, звучав голос Альони, тішачи серця слухачів і строгого журі. За високу виконавська майстерність дівчинка посіла ІІ місце у першій віковій категорії серед вокалістів. Альону нагородили грамотою, цінним подарунком та пам’ятним сувеніром від організаторів конкурсу.

Сподіваємося, що цей конкурс стане для  талановитої дівчинки вдалим стартом у подальшій вокальній кар’єрі.