ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ШКОЛІ

З метою підвищення рівня обізнаності учасників навчально-виховного процесу щодо надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, відпрацювання дій та навичок при загрозі життю та здоров’ю, перевірки теоретичних та практичних знань учнів з основ безпеки життєдіяльності 6 травня 2014 року в школі було проведено День цивільного захисту.

Чіткий план заходів, складений штабом ЦЗ школи (начальник штабу ГабовдаН.Е.), дав змогу учасникам проявити високий рівень обізнаності з теорії БЖД і продемонструвати володіння практичними навичками.

Безпосередньо День цивільного захисту розпочався лінійкою на шкільному майданчику перед школою. Командири зведених формувань учнів відрапортували про готовність до проведення Дня ЦЗ.

Після огляду виставки літератури та публікацій періодичної преси, малюнків, плакатів, стіннівок  «Життя людини – найбільша цінність» в  усіх класах було проведено години спілкування за загальною темою «Учням про цивільний захист: це повинен знати кожен». Діти повторили правила безпечної поведінки у побуті, на вулиці, на водоймах, під час стихійних бід та техногенних катастроф, а також вивчили, як надати першу допомогу постраждалим.

Цікаво пройшли також тематичні вікторини, змагання сантрійок, спортивні конкурси, військово-спортивна естафета, здача нормативів.

Успішно завершилися і тренування  з екстреної евакуації  учнів з приміщення школи  за сигналом ЦЗ.

І добре, що все це лише тренування. Але нещасні випадки, катастрофи можуть спіткати сучасну людину у будь-який час, тому завжди треба вміти щвидко зорієнтуватися в нестандартній ситуації, захистити та врятувати себе і тих, хто поруч.