Новини школи
Наша команда «Щасливі» - призер чемпіонату області з баскетболу
( 26 Голоси (ів) )

26 квітня 2014 року на базі СК «Юність» в м.Ужгороді проходив чемпіонат Закарпатської області з баскетболу 3*3 серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів. Честь Мукачівщини захищала шкільна баскетбольна команда «Щасливі» у такому складі: Балог Марина (11-А), Голод Євгенія (11-А), Богдан Сніжана (11-Б), Рубіш Андріана (11-Б), Яценович Оксана (10-Б), представник команди – вчитель фізичної культури Балко Тетяна Василівна. У складній і напруженій боротьбі наші дівчата вибороли почесне ІІІ місце.
Вітаємо наших призерів з успішним виступом і бажаємо нових спортивних звершень!




