Самоцвіти дитячих талантів

24 квітня на базі нашої школи пройшов традиційний  районний огляд-конкурс художньої самодіяльності «Самоцвіти дитячих талантів». Мета мистецького дійства - створення атмосфери творчості та змагальності, залучення учнів до змістовного дозвілля, виявлення та підтримка обдарованої молоді, сприяння розширенню кругозору та гармонійному розвитку особистості дитини. Номери художньої самодіяльності різнилися своєю неповторністю, вражаючи журі та глядачів оригінальністю, хорошим виконавським рівнем, артистичністю, емоційністю виконання, оригінальністю творчої манери. А ми вітаємо з перемогою наш шкільний хор та вокальний ансамбль (керівник Никитюк О.В.), які вкотре зачарували всіх своїм неповторним співом!