Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

ЗДРАСТУЙ, ОСІНЬ ЗОЛОТА, УРОЖАЙНА І БАГАТА!

( 24 Голоси (ів) ) 

Синім птахом промайнуло гаряче літо — і з багрянцем калини непомітно завітала до нас осінь. І хоча нам трохи сумно за літом, проте красуню-осінь ми зу­стрічаємо з трепетом у душі. І не дивно, адже щедра осінь зачаровує нас своєю красою, пригощає дарами, бо багата вона на врожаї.

Традиційно кожної осені в нашій школі відбувається Свято квітів, краси і щедрої осені. Діти всіх класів представляють композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа. Дитячі фантазії радують серце кожного своєю неповторністю та красою.Ґазди гарбузові, українське подвір’я, квіткові географічна карта та прапор України, персонажі мультфільмів, диво-кораблі – все це можна було побачити на виставці. А ось - цілий візок смачних гостинців від щедрої красуні: жовтозуба кукурудза, соковита морквинка, червонобокий бурячок, рум’яні яблучка, смачний гарбуз, круглобока картоплинка, зубастий часничок, вередлива цибулинка, корисні горішки та зеленоголова капустинка, золотаві грона горобини та червоні китяги калини. А оберігають всі смачні, щедрі дари осені-трудівниці маленькі наглядачі - кумедні домовички, зроблені дитячими рученятами. 

 Поважним журі були відзначені композиції у різних номінаціях, зокрема, за креативність, підтримку фольклорних традицій, найкраще втілення ідеї свята, оригінальність та нестандартний підхід, естетичний смак, яскравість вирішення теми, розмаїття експозиції тощо. А учні 7-их класів разом з учителем біології Зозуля О.В. ще й підготували літературно-музичну композицію. Свято вдалося на славу! Запрошуємо і вас на гостину до гарбузової родини та щедрої красуні-осені.