Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм!

( 30 Голоси (ів) ) 

   Із безлічі професій на Землі,

Які вже є, яких ще будуть вчити, —

Є головна, як віщий, сущий хліб,

І назва цій професії — Учитель.

 

Щороку  у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить  свято - День учителя! Воно є всенародним більше, ніж усі інші, бо кожен має стосунок до школи. Від малого до великого колись усі були учнями, кожен з нас у свій час переступив поріг школи, і у пам’яті нашій живе спогад про людину, яка вела нас незвіданими стежками Країни Знань, – про учителя.Для кожного з нас учитель – близька і дорога людина, усі ми – і колишні, і сьогоднішні учні – щиро шануємо і поважаємо своїх наставників, тут безсилі відстані і роки.

День учителя - це саме той день, коли учні з відкритою душею вітають своїх наставників, дякуючи за знання та терпіння, доброту та розуміння. Третього жовтня в актовій залі нашої школи відбувся святковий концерт, який підготували учні 11 класу (класні керівники Негря С.Д., Фелдій О.В., музичний керівник Качур Т.І.). Цікава святкова програма супроводжувалася віршами, піснями, сценівками зі шкільного життя.

Урочистості, присвячені Дню вчителя, пролетіли як одна мить. Педагоги виходили зі школи з усмішками на вустах, з квітами в руках і щасливі від того, що їх люблять, поважають, бо вони сіють в душі своїх учнів зерна мудрості, любові й доброти, які рясно проростають і дають хороші плоди.