Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Швидко минув перший навчальний місяць...

( 15 Голоси (ів) ) 

Непомітно минув вересень, а оскільки з технічних причини нас, як то кажуть, не було на зв’язку, то ми з великим задоволенням хочемо презентувати усім відвідувачам і шанувальникам нашого сайту підбірку матеріалів про те, як ми прожили перший навчальний місяць

День знань

День знань – одне з головних свят навчального року – урочисте і відповідальне водночас. Свято, яке споконвіку об’єднує всю українську громаду, починаючи від найменших, тих, хто вперше піде до школи, закінчуючи найстаршими, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме і проводжатиме своїх дітей  до школи.

Цьогоріч до перших класів у нашій школі зараховано 126 першокласників, що навчатимуться у форматі Нової української школи,  а на фінішну пряму шкільного життя вийшли 35 випускників 11 класів.

На свято до нас завітав і голова Мукачівської РДА С.В. Гайдай, який виконав чудову місію – презентував школі новенький «Еталон»!

Свято вдалося на славу! То ж бажаємо усім, хто в цей день розпочне новий 2018-2019 навчальний рік, наполегливо оволодівати знаннями, досягти своєї мети у житті,  зустріти добрих і надійних друзів.

Тиждень фізкультури і спорту

Доброю традицією стало проведення в нашій  школі Тижня фізичної культури та спорту. Основною його метою є формування в учнів культури здорового способу життя, покращення їх здоров’я шляхом залучення до активних занять фізкультурою і спортом.

Ніхто не байдикував цього Тижня. На території шкільного подвір’я, на спортмайданчику та на стадіоні діти  бігали, стрибали, грали у різноманітні ігри.

Протягом тижня для учнів проводилися різноманітні естафети, «Веселі старти», футбольні турніри. Та справжнім епогеєм стали спортивні змагання між педагогічним колективом школи та Районним центром дитячої та юнацької творчості.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти та вчителі продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.

Бажаємо усім учасникам змагань та уболівальникам успіхів і здоров’я, адже спортивне життя не обмежується одним тижнем, попереду в кожного ще багато спортивних досягнень.

Переглянути в фотогалереї

День миру

21 вересня 2018 року у всьому світі традиційно відзначають Міжнародний День Миру. Тема свята цього року  – "Право на мир: 70 років Загальної декларації прав людини".У Нью-Йорку на День миру 21 вересня проходить урочиста церемонія. Генеральний секретар ООН вдаряє в дзвін і пропонує хвилиною мовчання вшанувати жертв війн і конфліктів, які віддали свої життя для досягнення миру. Дзвін, встановлений поряд зі штаб-квартирою ООН, подарували організації японці в 1954 році. Він відлитий з монет, зібраних дітьми з 60-ти різних країн.

«Міжнародний день миру дає кожному з нас можливість справою довести свою прихильність до миру, ставши поборником цілей в галузі сталого розвитку»,
– так сказано в щорічному святковому посланні ООН. З нагоди Дня миру у школі пройшли виховні години, де вчителі розповіли дітям  про важливість миру для кожного з нас. А учні початкових класів провели святковий захід «Мир очима дітей»

День партизанської слави

22 вересня – День партизанської слави. Він був заснований у зв’язку зі святкуванням 60-ї річниці існування підпільно-партизанського руху в Україні. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи.

На території України в роки війни діяло 6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона осіб, які вели активний спротив окупаційному режиму. На Закарпатті партизанський рух зародився на початку 1942 року.

День партизанської слави покликаний висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Великої Вітчизняної війни боролися за свободу і мир в глибокому тилу. Партизани нерідко працювали в оточенні ворожих військ, при цьому не шкодуючи власного життя і не знаючи страху.

У школі пройшли години спілкування у класних колективах, розгорнуто книжкову виставку у шкільній бібліотеці, вчителі історії на уроках провели інформаційні хвилинки, присвячені питанням партизанського руху в Україні.

Схиляємо низько голови перед героїзмом, величчю безсмертного подвигу партизанів-підпільників, бо ж партизанський рух був справжнім другим фронтом у боротьбі з ворогом.

Щоб дати учням іскорку знань,

вчителеві треба ввібрати

ціле море світла.

 В.О.Сухомлинський

До 100-річчя з Дня народження В.О.Сухомлинського у нашій школі відбулися педагогічні читання "Павлиський романтик" та пройшла серія бібліотечних уроків за творами відомого педагога «Поспішай творити добро»

Серію заходів та голосного читання з учнями 3-4 класів розпочала завбіблітекою  Кополовець М.Д., яка розповіла дітям та педагогам  про нелегкий життєвий шлях В.О.Сухомлинського, відзначивши, що Василь Олександрович Сухомлинський -  це великий педагог, мудрий учитель, чудова людина. В його палкому серці жила велика доброта і любов до всього  світу. Він не лише навчав дітей, а й прищеплював кожному з них найкращі людські якості, виховував у них доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі. 

Бібліотекар Плесканка О.М. працювала з учнями 6 класів. Діти переглянули книжкову виставку, взяли участь у вікторині за творами В.Сухомлинського, а також запропоновані бібліотекою матеріали використали для роботи в класі під час годин спілкування.

Увагу відвідувачів шкільної бібліотеки привертала книжкова виставка «Той, що серце віддав дітям», де шкільні бібліотекарі зібрали газетно-журнальні публікації, художні твори і власне твори відомого педагога.

Учасники заходів дійшли висновку, що твори Сухомлинського цікаві, змістовні і повчальні, а гуманістична педагогіка, запропонована ним, донині залишається актуальною і широко впроваджується в практику роботи сучасної школи.

Безпеці на дорозі – особливу увагу!

  • Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

    З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей у різних життєвих ситуаціях,  у школі протягом навчального року  проводяться уроки безпеки, зокрема у вересні вони присвячені безпеці дітей на дорогах. Їх проводять класні керівники, учителі основ здоров’я та медично-санітарної підготовки, шкільна медична сестра.

     

    До учнів 4 класів на урок «Безпечна дорога до школи» завітали гості  - капітан полійії Попович А.Е.  та лейтенант поліції Когут Т.Б. - інспектори ювенальної превенції СП Мукачівського районного відділення поліції Мукачівського ВП ГУНП в Закарпатській області. Спілкування з дітьми засвідчило важливість цієї роботи, адже 80% учнів та вчителів школи не лише пасажири чи пішоходи, а й активні велосипедисти, тому дотримання правил дорожнього руху має бути безумовним і повсякчасним

  • Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області 

  • Переглянути в фотогалереї