Шкільне життя у жовтні: як це було

День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення. Довге життя – ознака доброго здоров’я. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку.

День доброти

У Всесвітній день тварин, 4 жовтня, наша школа долучилася до уроку про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.Проведення уроку зініціював благодійний фонд “Щаслива лапа” та зоозахисна ініціатива “UAnimals”.https://www.facebook.com/events/232553807612132/На уроці вчителі обговорили з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження.

Зі святом Вас, любі вчителі!

Тим, хто пізнати добро допоміг,
Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,
Тим, хто нам крила дарує щодня,
Тим, хто відкрив нам жагу пізнання
Тим, чия праця важка, непроста,
Тим, чиє слово добром пророста,
Тим, хто відкрив нам науки світання
Наші святкові і щирі вітання!

Свято квітів, краси і щедрої осені

Осінь щедра та багата пора! Вже давно стало доброю традицією кожної осені проводити в школі свято квітів, краси та щедрої осені, в якому беруть участь учні 1-11 класів. Відповідно і цього року 5 жовтня школа замайоріла різнобарв’ям веселкових кольорів, багатством осінніх ланів і садів. Фойє школи наповнили пишнобарвні букети з найрізноманітніших квітів, пишні композиції з овочів та фруктів. Йдучи  виставкою,  поринаєш у неповторний і захоплюючий світ казки, бо все навколо - у яскравих кольорах, все посміхається і радіє. Ароматні запахи, оригінальні витвори, цікаві написи викликали в учнів, батьків та вчителів радість, усмішку та насолоду від зустрічі з прекрасним.Окрасою свята стала літературно-музична композиція «Щедра осінь завітала в гості», яку підготували учні 5-их класів разом з учителькою біології Габовдою Н.Ю.

Мрієте захищати Україну? Тоді вам до НАДПС ім. Б.Хмельницького

Національна Академія Держприкордонслужби запрошує хлопців та дівчат на навчання Вищий навчальний заклад, що знаходиться у місті Хмельницький, проводить підготовку прикордонників за різними спеціальностями.Про умови вступу та навчаннярозповіли представники вишу, які 8 жовтня завітали у нашу школу для проведення профорієнтаційної роботи з випускниками школи.

День захисника Вітчизни

11-12 жовтня 2015 року у нашій школі проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Протягом тижня класні керівники провели виховні години «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Українські звитяжці. Історична подорож у часі. Славетні імена України», «Ми - нащадки козацького роду». Постійно діяла виставка художньо-публіцистичних видань «Україна у моєму серці». Учні школи долучилися до акції «Напиши вітання захиснику України».

Учні мали можливість переглянути як художні, так і документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії.Стеблак Д.Д., учитель предмету «Захист Вітчизни»,провів урок-презентацію  «Україна – мати. Вмій її захищати», на який був запрошений учасник АТО, заступник сільського голови с.В.Лучки Габовда В.В. Захід був присвячений Дню українського козацтва та 76-ій річниці створення УПА. Учні підготували цікаві повідомлення про виникнення козацького війська, діяльність УПА і її боротьбу за незалежність України, провели вікторину для хлопців класу. Акцент був зроблений на зростання патріотизму в сучасному суспільстві та необхідності отримання освіти з метою стати повноцінними громадянами своєї країни.

12 жовтня, напередодні відзначення Дня захисника Вітчизни, громада с. Великі Лучки зібралась біля пам’ятного знаку «Патріотам України», щоб вшанувати тих, хто віддав життя на за нашу державу і засвідчити повагу тим, хто зараз стоїть на захисті рубежів країни. У зібранні взяли участь представники влади, ветеранських організацій та церкви, учасники бойових дій, педагогічний колектив та учні нашої школи, працівники установ та організацій села. У цей сонячний і світлий осінній день ветерани АТО підняли Прапор України під звуки Державного Гімну. Загиблих вшанували хвилиною мовчання, покладанням квітів та громадською панахидою. Ми сподіваємось, що скоро завершаться бойові дії на Сході України і в нашій країні буде мир.