Хочете драйву? Завітайте до нас!

Учора, 21 травня, з ініціативи вчителя фізкультури Кравця Ярослава Івановича і за підтримки адміністрації школи у нашій школі було проведено незвичайні спортивні змагання, бо в них разом з учнями  взяли участь і вчителі школи.За кілька днів – свято останнього дзвоника, усі вже почуваються доволі втомленими, тому головна мета такого заходу – додати всім доброго настрою, позитиву, спонукати до занять спортом, адже він дарує добре здоров’я і неймовірне задоволення.Поважне журі під головуванням заступника директора школи з виховної роботи  Габовди Н.Е. уважно стежило за перебігом конкурсів, дотриманням правил та ретельно підраховувало бали, що їх наполегливо виборювали учасники змагань.

З першої і до останньої хвилини на спортивному майданчику панувала атмосфера драйву, радості та неймовірної  енергії. Емоції, підігріті бадьорим музичним супроводом (відповідальний Кривицький І.В.)просто зашкалювали.Безумовно, у змаганнях перемогла дружба, єднання, як це завжди буває поміж добрих друзів, а винагородою усім став гарний настрій та емоційне піднесення. Зморені, проте щасливі  розходилися учасникизмагань і глядачі.У планах – продовжити проведення таких заходів, і шкільна команда вже запросила до участі команду РЦДЮТ. Літо попереду, тож гарний відпочинок додасть доброго настрою й звільнить від поганих думок. І тоді хочеться жити на повну, обійняти весь світ, мріяти про щось хороше і позитивне та перемагати…

Хочете драйву? Завітайте до нас! Бадьорий настрій, море емоцій та позитиву   гарантуємо!!!